Ve studiu

15.10. 2015

Ve studiu

S Aničkou jsme se vydali do studia v Rápoticích a nahráli zpěvy. Již brzy to bude venku ;-)


TPCA Beat Festival

12.7. 2015

TPCA Beat Festival

Máme tu krásné nedělní ráno, ideální čas na odpočinek po včerejším zážitku na TPCA Beat Festivalu.

Zdeňku Hejdukovi a pořadatelům moc děkujeme za možnost zahrát si na tomto super festivalu, návštěvníkům za skvělou atmosféru a hlavně všem 114 lidem, kteří nás podpořili smskou. Na vítězství to sice nestačilo, ale i tak to pro nás moc znamená.

Fotky z našeho vystoupení si můžete prohlédnout zde v galerii a pokud zatoužíte i po audiovizuálním zážitku, tak stačí jeden klik ;-)

Mějte se krásně.
Vaši Lizárdi.


Čarodějnice a Maraton

6.5. 2015

Čarodějnice a Maraton

Hezký den všem.

Tak máme za sebou prodloužený víkend, kdy jsme stihli odehrát 2 povedené koncerty.
Nejprve ve čtvrtek večer čarodějnice na Probošťských jezerech. Děkujeme pořadatelům za pozvání a musíme opravdu ocenit krásné pódium, osvětlení a hlavně skvělý zvuk.

Fotografie je možné vidět v galerii.

Písničku "Ztracená" z čarodějnického koncertu zde:

Neděle pro nás byla takovým malým hudebním maratonem. Ovšem akce to byla parádní. Sluníčko se na nás smálo a úžasně nás nabíjel energií fakt, že mnozí účastníci maratonského běhu vnímali naši podporu a dávali nám krásnou zpětnou vazbu. A nesmíme zapomenout i na naše fanoušky, kteří se na nás přišli podívat!Vaši Lizárdi.


Chapeau Rouge

25.3. 2015

Milá Lizárdčata,
koncert v Chapeau...jedním slovem bombaaaaaaaa.;-)

Příjemné prostředí, vynikající publikum a 4 přídavky, prostě paráda. ;-)

Rádi jsme se seznámili s kapelou Místa v síti, která báječně otevřela tento večer.

Největší poděkování samozřejmě patří Vám, našim věrným fanouškům!!

Vaši Lizárdi


Koncert v Ratboři

1.12. 2014

Koncert v Ratboři

Ahoj všichni,

tak máme za sebou nejen první adventní neděli,
ale hlavně sobotní premiérový koncert s Aničkou v Ratboři.
Bylo to super, všichni jsme si hraní a zpívání parádně užili.
Děkujeme kapelám Contrix, Imrvére a Bastilla za vytvoření skvělé rockové atmosféry, Bastille navíc i za pozvání a samozřejmě taky Vám všem, kdo jste s námi vydrželi až do konce akce a podporovali nás. Více můžete vidět na fotkách. Rádi se do Ratboře opět vrátíme.

Vaši Lizárdi


Jsme kompletní!!!

16.10. 2014

Jsme kompletní!!!

Drahé ještěrky, ještěři a ještěrčata,
je to tady! Někteří tomu nevěřili, jiní propadali beznaději, ale pak se to stalo. Přišla do zkušebny, vyšvihla tři lizárdí songy, jako kdyby je zpívala odjakživa, a bylo rozhoduto.

Seznamte se s Aničkou Danilukovou, naší novou zpěvačkou.
Nebo ještě lépe - přijďte ji poznat osobně na náš další koncert ;-).

Vaši Lizárdi.


Marika opouští kapelu

19.5. 2014

Marika opouští kapelu

Ahoj všichni,

bohužel tentokrát pro Vás máme nepříznivou novinku… Naše ještěrka Marika opouští lizárdí řady. Prožili jsme společně více než 18 krásných měsíců, během kterých jsme udělali pořádný kus poctivé práce. Ať už to byla pilná příprava ve zkušebně, která se projevila v častém koncertování (včetně nejznámějších rockových klubů v Praze), úspěšném vystoupení v německém Frankfurtu, či natáčení našich písní ve studiu. Tyto společné vzpomínky nám zůstanou už napořád...

Děkujeme Marice za její přínos pro kapelu v podobě pěkných textů a melodií, show při živých vystoupeních včetně kontaktu s Vámi, našimi fanoušky, a samozřejmě zejména jejího skvělého zpěvu. Byla to příjemná spolupráce, proto přejeme Marice do budoucna hodně štěstí a ať se jí v pěveckém odvětví daří co nejlépe.

Náš poslední společný koncert se bude konat 23.5.2014 v Kolíně v rámci festivalu Noty na pomoc. Přijďte si s námi zapařit a rozloučit se s Marikou.

Jinak The Lizards jedou dál, o novinkách ohledně nové zpěvačky Vás budeme informovat.

Vaši Lizárdi


Video ze studia

6.3. 2014

Drazí členové spolku přátel kvalitní hudby,

koncem minulého roku jsme natáčeli ve studiu Rápotice. Pokud Vás zajímá, jak to vypadá, když se pět ještěrek zavře na pár dní do studia, tak se můžete mrknout na náš epesní video sestřih.

Vaši Lizárdi.


Dozvuky Klamovky

4.2. 2014

Ahoj všichni :-)

Tak máme za sebou premiérový koncert v roce 2014. Dámy a pánové, milá lizárdčata, byla to naprosto báječná akce!! Krásně jsme si to užili a tudíž je na místě poděkovat kapele Sound Pictures, že akci zahájila, ale zejména Vám, našim věrným fanouškům. Klobouk dolů před tím, jakou skvělou atmosféru jste nám vytvořili.

Takže díky, díky, díky a uvidíme se 16.2.2014 ve Vagonu.;-)
Vaši Lizárdi


PS: Kája Reichert sestříhal video, na kterém si můžete užít atmosféru koncertu i nyní. Jsme mu za to s kapelou samozřejmě náležitě vděční ;-).
Změna termínu koncertu na Klamovce

20.1. 2014

Z organizačních důvodů musíme bohužel změnit termín koncertu na Klamovce z původního pátku 31.1. na čtvrtek 30.1.
Budeme se na Vás těšit!!!


Nový rok

7.1. 2014

Ahoj!

Tak jsme si odpočinuli, nabrali sil, užili si Vánoční svátky a už nám zase začínají chybět koncerty a naši drazí fanoušci.

Slovo dalo slovo a vy se můžete těšit na první koncert Lizárdů v roce 2014, a to 31.1. přímo na Klamovce! Více informací najdete v sekci koncerty.

Těšíme se na Vás!
Vaši Lizárdi


Nahrávky konečně na světě!

9.12. 2013

Ahoj všem!

Tak po nějaké době tvrdé práce jsou studiové nahrávky konečně na světě! Doufáme, že se vám budou líbit natolik, že si zanedlouho pořídíte i celé CD .

Nahrávky najdete jak zde,na našich webovkách, tak i na bandzone .

Zdraví,
Vaši Lizárdi:)


Máme nahráno!

4.10. 2013

Máme nahráno!

Po třech dnech usilovné práce ve Studiu Rápotice máme nahraných sedm písniček a teď už jen čekáme na finální mix. Určitě se máte na co těšit!!!

Pár fotek z nahrávání si můžete prohlédnout v galerii.


Lizárdi ve Frankfurtu

20.9. 2013

Lizárdi ve Frankfurtu

Byl to 5. duben 2013, kdy jsme uvítali kapely Flux (Lucembursko), Backstreet Boogie Boys (Německo) a Doc Silent and the Circuit Breakers (Německo) u nás v České republice a vystoupili jsme s nimi na společném koncertu ve známém pražském klubu Rock Café. Naši hudební přátelé se však nenechali zahanbit a o pár měsíců později pohostili oni nás v německém Frankfurtu nad Mohanem.

13.9.2013 jsme se v dopoledních hodinách vydali na cestu společně s několika věrnými fanoušky k našim německým sousedům a absolvovali koncert, na který jen tak nezapomeneme! Čekalo na nás vřelé uvítání, výtečné pohoštění, úžasný sál a hlavně skvělí posluchači, díky kterým nezůstal chladný jediný člen Lizárdů.

Za skvělou atmosféru děkujeme českým i německým fandům. Snad se s Vámi brzy sejdeme na dalším koncertu!

Vaši Lizárdi :)


Mise "Kain" úspěšně splněna

6.9. 2013

Mise "Kain" úspěšně splněna

Mise "Kain" úspěšně splněna!!! Děkujeme mnohokrát všem našim fanouškům, kteří nás přišli podpořit a vytvořili skvělou atmosféru v prostředí, které se během našeho hraní přeměnilo z rockového doupěte na nefalšovanou saunu. V blízké době přidáme pár fotek.

Nyní se budeme koncentrovat na naše vystoupení v Praze Strašnicích koncem srpna, kde předvedeme novinkový song. Máte se na co těšit...

Krásný den přejí Vaši Lizárdi.Na fotky z akce se můžete mrknout v galerii


Nové termíny koncertů

25.7. 2013

Léto máme v plném proudu, pro školáky se prázdniny bohužel brzy překulí do své druhé poloviny...

Lizárdi strávili konec června a červenec nabíráním sil na zasloužených dovolených, ale abyste nemysleli, že bylo jen zahálení - pilně jsme připravovali a nacvičovali nové píšničky, které si budete moci poslechnout na nadcházejících koncertech koncem srpna a v září.
Myslím, že je na co se těšit.

Nejbližší koncert nás čeká ve středu 7.8. v pražském rockovém klubu Kain společně s finskou kapelou Payload. Přijďte nás podpořit a užít si příjemný večer za poslechu severského hardrocku a lizárdího rocku.

Těšíme se na další shledání!
Vaši The Lizards


New disorder tour

29.5. 2013

New disorder tourDne 10.6. budeme v klubu Chicago 1930 (Praha Anděl) dělat support italské kapele New Disorder.

Přijďte s námi podpořit tuto italskou kapelu na jejím turné v ČR...

Událost na facebooku je ZDE


Sestřih z konceru ve Velimi

15.5. 2013

Karel Reichert pro nás sestříhal toto super video z koncertu ve Velimi.
Díky moc ;-)
Velim

4.5. 2013

VelimDne 4.5. se konala oslava narozenin v obci Velim a kapela The Lizards byla k této události přizvána, aby to rozjela opět ve velkém stylu. My si této příležitosti velmi vážíme a pořadatelům za ni velmi děkujeme.

Na fotky z akce se můžete mrknout v galerii


Čarodějnice na Proboštských jezerech

30.4. 2013

Čarodějnice na Proboštských jezerechV úterý 30.4. jsme si zahráli na oslavě pálení čarodějnic. Ačkoliv nám počasí moc nepřálo, tak se celá akce hezky vyvedla a my děkujeme pořadatelům za její perfektní naplánovaní.

Na fotky z akce se můžete mrknout v galerii


Koncert v RockCafe

11.4. 2013

Koncert v RockCafeDěkujeme všem, kteří jste si nás přišli v pátek poslechnout do Rock Café! Koncert byl absolutně skvělý, a to hlavně díky VÁM. Moc jsme si ho užili a jsme nabití pro další vystoupení:).

Na fotky z akce se můžete mrknout v galerii


Koncert v Zahořanech

11.4. 2013

Koncert v ZahořanechVčerejší koncert v Zahořanech jsme si všichni moc užili. Nezbývá než poděkovat pořadateli a hlavně skvělému obecenstvu za nezapomenutelnou atmosféru...

Na fotky z akce se můžete mrknout v galerii


Koncert na Klamovce

11.4. 2013

Koncert na KlamovceNáš 2. koncert se vyvedl, tak budem pokračovat :D


Nový web spuštěn

11.4. 2013

Nový web spuštěnPo dlouhé době jsme si konečně našli čas a zprovoznili náš web. V galerii se můžete podívat na fotografie z našich koncertů, nebo si projít poutavým čtením našich biografií.